KLEJE EPOKSYDOWE WIKO

KLEJE EPOKSYDOWE WIKO

KLEJE EPOKSYDOWE WIKO to szybko utwardzające się produkty dwuskładnikowe, stosowane w obszarach wykończeń, montażu i reperacji. Łączą różne materiały w tym narażone na wibracje, uderzenia, zrywanie i siły rozciągające. WIKO EPOXY TRANSPARENT świetnie nadaje się do klejenia powierzchni o dużych wymaganiach estetycznych i wizualnych

EPOXY 5 PŁYNNY METAL WIKO ze względu na domieszkę metaliczną doskonale nadaje się do klejenia oraz wypełniania rys, ubytków i naprawy uszkodzonych części metalowych ale również tworzyw sztucznych.

KITY EPOKSYDOWE WIKO znakomicie nadają się nie tylko do napraw, reperacji i uszczelniania, ale spełniają również funkcje łączenia, umacniania i klejenia elementów z włókna szklanego, metalu, drewna, betonu, szkła i ceramiki. Wykazują przyczepność do mokrych powierzchni, utwardzenie następuje nawet w przypadku stosowania pod wodą (zarówno słodką jak i słoną). Ponadto charakteryzuje je doskonała odporność na olej, benzynę, wodę i wiele chemikaliów. Znakomicie poddają się późniejszej obróbce obejmującej np. szlifowanie, wiercenie czy lakierowanie.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników